Proč právě 2GX13

Zářivky jsou už dnes něčím naprosto normálním, něčím, nad čím už se snad nikdo ani nepozastavuje. A doplňme, že je tomu tak navzdory tomu, že je jich už na trhu nepřeberné množství a také nejednou vynikají i daleko lepšími vlastnostmi, než byly ty charakteristické pro první ze zářivek, jež jsme u nás za starých časů mohli spatřit.

Je logické, že jsou tato svítidla kvalitní a zároveň i úsporná. Musí tomu tak nezbytně být, protože jinak by se takové zářivky dnes už v silné konkurenci jiných zdrojů světla neprosadily. Ovšem prosazují se, jak se o tom můžeme často přesvědčit.
osvětlení medium

Vezměte si tu třeba takové kruhové zářivky 2GX13. Ty jsou něčím neobvyklým už i na první pohled. A nejen na první pohled. Mimo svého vzhledu totiž vynikají i dalšími nespornými plusy, které je činí pro uživatele atraktivními.
dlouhá zářivka

Kupříkladu:

–           jsou kvalitní

–           jsou spolehlivé

–           jsou výkonné

–           vyzařují světlo bez stínu

–           jejich provoz je velmi hospodárný

–           mají příznivou průměrnou životnost

–           mají bezkonkurenční světelný tok

–           oplývají příjemnou kvalitou světla

–           a mají též širokou škálu uplatnění v domácnostech i průmyslu.

Mají-li však být všechny přednosti těchto zářivek dokonale využity, je záhodno nechat si je na to které vhodné místo nainstalovat odborníky. Je totiž důležité vědět, jak by měl být zdroj světla tohoto typu správně nastaven, a to laik nejednou zase až tak dobře neví. A pochybením při instalaci by tak mohl být ochuzen o něco z toho, čím jsou právě tyto zářivky tak skvělé.

Ovšem jinak už představují tyto zářivky pro svého vlastníka a uživatele jenom samé přednosti. Mezi něž patří konec konců i jejich docela přijatelná cena. Díky níž si mohou něco podobného dovolit pořídit doslova všichni z nás.

Všichni, kdo chtějí, aby měli na tom kterém zvoleném místě za všech okolností přímo ideální světlo. Jaké jim jen tak nějaký světelný zdroj nabídnout nedokáže.