Když Sildenafil na erekci nezabírá

Sildenafil bez receptu erectmax.cz je léčivý přípravek, který muži aplikují, aby dosáhli pevné a dlouhotrvající erekce. Jeho funkčnost byla prokázána v praxi, ale erekce není jen o naplnění penisu krví a jeho ztopoření. Je to zejména psychická záležitost, a zde bývá mnohdy kámen úrazu. Můžete se pak doslova stavět na hlavu, ale to, co by se vám mělo postavit, se jen líně povaluje v trenkách.

nahá žena

Odstraňte psychické bloky – za nedostatečné vzrušení a slabou touhu v průběhu milování mohou i mnohé psychické problémy. Poměrně často jde o psychické blokády z dětství, ze školy či později ze zaměstnání, a vzpomínky na nepříjemné negativní situace se pak promítají do pohlavního aktu. Někdy i docela „nevinné“ potrestání žáka v sedmé třídě za nějakou hloupost může v kritickém okamžiku před vyvrcholením dospělému muži poplést hlavu a ten se pak vedle vás svalí s bolestí hlavy a v úzkostných stavech. Jestliže je i toto váš případ, vyhledejte pomoc odborníka, například zkušené psycholožky – nejlépe ženy. Žena psycholožka někdy dokáže nahradit i milující a opatrující matku.

Spánkový deficit – i když jste ve skvělé kondici a vaše erekce nemá chybu, postačí pár dnů problémů se spánkem, a je z vás troska. Snažte se raději chodit spát o něco dříve a hlavně před spaním vypínejte mobil, notebook a tablet a nesledujte televizi. Ta je mimochodem, zejména v poslední době, spíše zabijákem kvalitního sexu.

modrooká dívka

Jezte zdravěji – zajděte do prodejny zdravé výživy a dopřejte si raději cizrnovou pomazánku s žitným celozrnným chlebem, zeleninový salát a pomerančovou čerstvě lisovanou šťávu, než kolový nápoj, pivo a hamburger. Změnu v jídelníčku jistě poznáte i v posteli!

Stres vás zahubí – stres snižuje hladinu testosteronu a vy pak nejste erekce vůbec schopni. Zapracujte na tom a stres vyhánějte z vašeho života. K ničemu jej totiž nikdo z nás nepotřebuje. https://www.impuls.cz/clanky/2017/12/zuzana-bubilkova-urad-prace-nepotrebuje-nabizi-se-sama/

Vyzkoušejte i jiné prostředí – co by vám mohlo být nápomocné, je i změna prostředí k milování. Zkuste si někdy pronajmout penzion s pěkným výhledem, nejlépe v horském terénu, kde je ionizovaný vzduch a hlavně klid. A vypínejte nekompromisně mobil, protože mobilní sítě, e-mail a webové stránky jsou spíše brzdou v erotických hrách.