Vždy můžete využít maximální prostor v místnosti

Máte doma málo místa? Pořád si říkáte, že potřebujete další nějaké skříně navíc, abyste kam měli uložit oblečení, doplňky a další drobnosti? Ženy potřebují často spoustu místa a nejlepší způsob, jak tento problém s místem vyřešit je zvolit vestavěnou šatní skříň.

bílá skříň

v Vyzkoušejte skříně Praha, která Vás nadchnout a potěší nejenom cenou. Jednají individuálním způsobem a prosazují se pečlivým zpracováním, vždy z kvalitního materiálu za tu nejlepší cenu.
v Vestavěné typy jsou ideální na použití všeho druhu. Zaberou přesně tolik místa, kolik budete potřebovat. Jsou vždy u zdi a přizpůsobují se i atypickým prostorům, díky tomu můžete mít větší nebo menší, delší nebo kratší, hlubší nebo tenčí. Zkrátka typ, jaký si vyberete.

Ložnice jako nová

Toužíte po moderní ložnici? Chcete mít nábytek doladěný k dokonalosti? Pak rozhodně neváhejte. Vybírat si můžete z více jak 100 dekorů dřeva. Barvy lze také kombinovat podle Vaší představy. Díky tomu si můžete vytvořit ložnici Vašich snů, kde se Vám bude báječně odpočívat a tak sladce a spokojeně usínat, když budete vědět, že celý prostor je podle Vašich představ. Nový a krásný a navíc pečlivě uzpůsobený tak, že spoustu místa ušetříte. Bytové návrhy provádíme i dle typů interiérů.

studenský pokoj

Obývací pokoj a předsíň

Další z mnoha možností je zvolení nějaké typu skříně do předsíně, nebo obývacího pokoje.

V předsíni tvoří samozřejmě jakýsi celek, kde můžeme mít uschované kabáty, bundy, čepice a rukavice. Samozřejmostí je i věšák na pověšení, tyč, kam si můžete uložit ramínka s oblečením hezky vedle sebe. Dole můžete mít menší botník, který bude praktickým pomocníkem v boji proti rozkopaným botám, které se často válejí všude na podlaze. Mějte všechno pěkně uklizené.

Obývací pokoj, který disponuje velkou skříní je originální a velice praktický z hlediska úložného prostoru. Nemusí tento prvek vyčnívat, ale může být na zdi, která není tak vidět, hezky schovaný, ale velice praktický, protože do něj můžete uložit i další potřebné věci, které často potřebujeme někam schovat, ale mnohdy nemáme moc na výběr. Dámy si zde mohou uložit náhradní kabelky. Také zde mohou být náhradní deky a lůžkoviny či sezónní oblečení, které nemáme ve skříni. Jistě se zde najde i prostor pro osušky nebo ručníky v případě, že máte jenom miniaturní koupelnu a nemáte tyto věci kam uložit.

Už nikdy nebudete trpět kvůli nedostatku úložného prostoru!