Proti proudu

Co když už ale velikost bazénu nestačí. Přece jen abychom si pořádně zaplavali a protáhli tělo, je zapotřebí většího bazénu. Ale co když ne. Co když si můžete zařídit krásný plavecký zážitek ve vašem domácím bazénu.

Řešením je instalování protiproudu do domácího bazénu. Tohle zařízení umožňuje plavání na místě jakoby protiproudu bazenygluc.cz. Můžete si pak dopřát dlouhodobé plavání, aniž byste se museli v bazénu otáčet. A pokud zrovna protiproud neužijete pro kondiční plavání, jistě jej ocení i děti pro jejich zábavu. Tento proud je vyráběn silným čerpadlem, který by měl být umístěn co nejblíže bazénu, a to proto, že by mohl ztrácet výkon kvůli vzdálenosti přenášené energie.

žena v bazénu

Podle typu zabudování mohou být protiproudy vestavné nebo závěsné.

S vestavnými protiproudy se musí počítat již při plánovaní výstavby bazénu, protože je zabudovaný do stěny bazénu. Jsou vhodné pro všechny typy bazénů. Výkon protiproudu si můžete regulovat pomocí přisávání vzduchu a průtoku vody. Můžete si dokonce určit směr, kudy bude voda proudit. Pokud už máte bazén vystavěný a rozhodli jste se pro protiproud, je možné přidat k bazénu protiproud závěsný. Montáž i demontáž je velice jednoduchá. Na trhu se objevují protiproudy s osvětlením či bez, s jednou tryskou nebo se dvěma. Výběr je široký a najdete řešení pro všechny druhy bazénu.

klobouk

Široký výběr protiproudů naleznete na našem webu. V nabídce jsou zabudovatelné protiproudy o silnějším nebo slabším výkonu. Silnější protiproud je pro plavce co si chtějí užít velkou zábavu, slabší protiproud je spíše pro rekreační plavání. Nabízené protiproudy jsou vhodné pro všechny druhy bazénů v cenové relaci kolem kolem 24 000Kč. Nechte si poradit od odborníků ze společnosti Gluc PBS nejen s výběrem protiproudu, ale I s celkovou realizací vašeho vysněného bazénu.