Lasergame Praha


Aztec (1)Pokud plánujte nějaký rodinný výlet a chtěli byste, aby to bylo akční a nezapomenutelné a také originální, tak všechny tyto vlastnosti splňuje naše lasergame, kde si užijí srandu všichni. Když k nám přijedete, tak nemusíte řešit místo na parkování, protože to máte u nás zdarma. Jakmile přijedete, tak si můžete dát pivo nebo nějaký drink v našem baru a zahrát si třeba kulečník nebo nějaké takové hry. Pak se odeberete do arény vlastního výběru a zahrajete si zde skvělou hru. Je to akční, takže je to i sportovní aktivita, tak je jasné, že se utaháte Vy i Vaše děti, takže to bude skvěle strávený den.

Navíc je to v centru Prahy, tak pak můžete ve svém výletu pokračovat třeba na historickou pouť po památkách a můžete se někde stavit na oběd. Je to skvělý tip na pěkně strávený den, tak na nic nečekejte a vyberte si svůj datum a všechno kolo v našem online rezervačním systému, ve kterém uvidíte, kdy máme volno a podle toho si zarezervujete termín.

Skvělé ceny
Kromě toho, že je to opravdu za skvělou cenu, tak můžete využít i našeho věrnostního programu kdy se Vám rozhodně vyplatí nás navštěvovat častěji. Navíc je zde několik typů her, takže pokaždé můžete zkusit něco jiného. Pokud máte třeba nějakého kamaráda nebo někoho v rodině, kdo má narozeniny, tak byste mu mohli koupit dárkovou poukázku k nám a jistě to bude skvělý a originální dírek, to si pište.

DSC8007

Pokud váháte, jestli se k nám máte vydat, tak si podívejte na virtuální prohlídku, kde uvidíte všechno, jako byste byli u nás, ale budete to sledovat z pohodlí Vašeho domova. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, tak nám neváhejte napsat a my Vám opravdu mile rádi poradíme a všechno Vám vysvětlíme. Na Vaší spokojenosti nám opravdu záleží, takže uděláme vše, co půjde, abyste byli maximálně spokojení a zařadili se mezi všechny ty lidi.