Kožené sedačky, pohovky a křesla jsou výraznými prvky, které osvěží každý obývací pokoj

Luxus a styl, to jsou dvě nejčastější věci, které požadujeme po našem interiéru. Navíc má každý o tom, co je stylové a co je luxusní, jinou představu. Nebo také o tom, co je vlastně moderní a co se právě teď „nosí“. Bytový interiér je stejně pomíjivý jako móda, ale pokud budete sledovat naše trendy, které vám neustále přinášíme, nemusíte mít strach, že byste nějakou módní vlnu v interiéru zmeškali.
červená křesla
PĚT DŮVODŮ, PROČ SI POŘÍDIT KOŽENOU POHOVKU:
1.       Je nadčasová
2.       Je luxusní
3.       Nese si svůj charakter, kterým očaruje celou místnost
4.       Hodí se jak ke dřevu, tak ke kobercům
5.       Kůži sluší všechny barvy
Z nějakého důvodu je kožená pohovka stylová už po mnoho desetiletí. Nejspíš proto, že jsou stále poměrně drahé, dražší než pohovky čalouněné nebo z jiného materiálu, proto s sebou nesou jistý status luxusu, se kterým si kožené pohovky rádi pořizujeme.
–          Kožené doplňky se vyrábějí v nejrůznějších designech a tvarech, které projasní a ozvláštní váš interiér
–          Kožená křesla se hodí do menších interiérů, jako jsou pracovny nebo malé společenské místnosti
–          Kožená sedačka je poměrně jednoduchá na čištění
Kůže se nejvíce hodí do minimalistického designu, do otevřené nebo velké místnosti. Minimalismus zaručí, že bude kožená sedačka skutečně dominantou místnosti, což je velmi moderní. Nejlepší je zařídit, aby byl v místnosti jeden hlavní prvek a všechny ostatní jenom velmi nenápadné a dobře sladěné barevně, ale také postavením v interiéru.
blondýna na křesle
Křesla i sedačka jako doplněk
–          Kůže nemusí být nutně dominantou interiéru, ale může ho také elegantně doplňovat. Například zajímavou knihovnu, překrásný konferenční stolek, případně krb.
–          Kožená sedačka se také opravdu skvěle hodí do industriálního stylu, v němž může doplňovat například cihlovou stěnu. V tomto případě byste měli zvolit kůži v hnědé, červené nebo oranžovohnědé barvě.