Když není sexu dost


Kdyby mi v tuto chvíli nabídla nějaká hezká žena nebo slečna sex, neváhal bych ani chvilku. Vím, co takový sex obnáší, vím, jak nám mužům (a předpokládám, že i ženám) dělá dobře, a podobnou příležitost bych si nenechal ujít.

Kdyby mi pak v tuto chvíli nabídly sex hned dva podobné vhodné protějšky, přímo bych zářil, a kdyby jich bylo ještě víc, byl bych na vrcholu blaženosti.

nahoře bez

Jenže všichni tušíte a já, který se znám, vím, že by to nakonec nedopadlo tak, jak bych si to přál. Jsem už přece jenom poněkud starší člověk, a tak bych si to možná ještě s tou první užil, ale u těch dalších už by to byl propadák. V pubertě bych to sice možná zvládnul, ale teď… Teď už je přece jenom tělo opotřebovanější, ochablejší. A tak bych byl rád aspoň za ten první styk, který by byl ještě úspěšný. https://www.vimvic.cz/clanek/stesti-nebo-drina-jak-byt-uspesny-aneb-tri-zakladni-kameny-uspechu A obávám se, že ani takové to nezůstane napořád, že přijde doba, kdy i jednou bude moc. Inu, vůle přírody.

Jenže dá se jenom tak smířit s tím, že máme my muži někdy třeba příležitost si užít sex, ale nemáme už k tomuto dostatečné předpoklady? Mnohdy nedá. Jenom krajně neradi se smiřujeme s tím, že naše erekce slábne a je tak čím dál méně možností užít si onu rozkoš. A tak se bráníme, jak jenom to jde. A nejúčinnějším způsobem boje proti slábnoucí erekci je využití přípravků, které pozitivně ovlivňují potenci. A tak je naší volbou třeba Cobra 120, která má skutečně pozitivní účinek na výsledky našeho sexuálního snažení.

žena potmě

Co se zmíněného přípravku týká, jde o něco, co skutečně pomáhá. Vždyť co když se vás zeptám, zda znáte Viagru a její význam? Určitě budete vědět a nebudete o ní pochybovat. A taková Cobra 120 má dokonce ještě více stejné účinné látky než zmíněná Viagra, takže tu o účinnosti snad ani nemůže být pochyb.

A když tedy potřebujete podpořit svoji potenci, s tímto přípravkem uspějete. A určitě ho oceníte jak vy, tak i vaše sexuální partnerka.