Bydlení i pro vás

Při výběru bydlení se spousta lidí zhlédne ve vlastním domě. Málokdo si ale bohužel může dovolit koupit vlastní dům, aniž by za něj 30 let splácel hypotéku s vysokými splátkami. Dnes má naopak spousta lidí štěstí, pokud na hypotéku dosáhnou. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří chtějí bydlet ve svém vlastním domě a nechcete vyhazovat peníze z okna za nájem, je pro vás stavba domu jasnou volbou. Vyvstává otázka, zda budete stavět sami, kde seženete pozemek, a kolik peněz chcete do domu investovat.

nový dům

Postavíme vám dům od základů až po střechu. Zabýváme se jak projektovou činností, tak výstavbou domů. V nabídce máme dřevěné pasivní domy i zděné domy, a to v několika půdorysech. Mezi dlouhodobě nejoblíbenější domy patří bungalovy Enerdomy. Je to dáno tím, že jsou přízemní a poskytují svým obyvatelům veškerý potřebný komfort k bydlení. Máte pozemek a vyřešené finance? Pak vám v cestě za vašim snem už nic nebrání. Pokud nemáte možnost si dům postavit sami, uděláme to za vás.

nový bungalov

Stačí si vybrat z katalogu
Aby si naši klienti mohli snadno vybrat svůj nový dům, máme pro ně připravené typové projekty. Všechny je najedete na našem webu, kde si můžete prohlédnout půdorys i celkový vzhled domu. Nezaujal vás žádný dům? Nevadí, můžeme pro vás připravit individuální projekt, který bude splňovat všechny vaše požadavky. Díky nám můžete bydlet ve svém vlastním domě, který vám postavíme kompletně celý. Stavíme domy na klíč, což znamená, že vám předáme hotový dům. Bude v něm chybět jen kuchyňská linka, a zbytek máte připravený k okamžitému nastěhování. Všechno vybavení domu dodáváme ve standardní kvalitě, a těšit se můžete na dům, který vám může i ušetřit nějakou tu korunu za provoz. Umíme totiž i pasivní domky.
Nevzdávejte se, a splňte https://www.erzgebirgssparkasse.de/cs/home/kredite-und-leasing.html%3Fn%3Dtrue si svůj sen o vlastním bydlení. Díky nám se může stát skutečností, naše ceny jsou nižší než byste možná čekali.