Americká hypotéka jako realizátor snů

V životě má každý nějaký sen, řeší nějaké problémy a potřebuje vyřešit různé potřeby. A ke všemu jsou potřebné peníze a mnohdy jde o dost vysoké částky. A tak, než si na svoje sny, plány a problémy našetříte, může se stát, že přijdete o jejich splnění či vyřešení.

Pokud nechcete léta čekat na uspořenou částku, tak jsou tady výhodné možnosti úvěrů, díky kterým si můžete za zcela výhodných podmínek pořídit, co jen budete chtít.
auto před barákem.jpg

A takové možnosti nabízí také americká hypotéka.

Zajímavý finanční produkt, který má s tou klasickou hypotékou společné to, že musíte ručit zástavou nemovitosti a odlišuje se tím, že nemusíte peníze využít pouze na bydlení, ale na úplně cokoliv a to bez doložení účelu.

Díky tomu si můžete půjčit vysokou částku, které maximální výše je ovlivněna tržní cenou zastavované nemovitosti a obvykle jde o částku maximálně 70% odhadné ceny. Za takové peníze se již nechá pořídit ledacos, co říkáte?

Kromě otázky bydlení, tak můžete vyřešit nákup auta, užít si dražší dovolenou, koupit si nové zařízení do domácnosti či zbavit se dluhů, které vás tíží a znepříjemňují vám život.
měděné mince.jpg

Možná si řeknete, že si můžete vzít běžný spotřebitelský úvěr a bez zástavy nemovitosti. To máte pravdu, můžete. Ale u spotřebitelských úvěrů nedosáhnete na vysoké částky, nemůžete si splátky rozložit až na 30 let a ještě budete platit vyšší úrok. Peníze vám nakonec nebudou stačit a namísto jednoho úvěru budete mít najednou dva a více, protože půjčenými penězi nepokryjete všechno, co potřebujete.

Díky bezúčelné hypotéce budete splácet jeden závazek, který vyřeší mnohé a ještě i s možností předčasného splacení bez sankcí.

Vybrat si můžete jak v bance, tak i u nebankovních společností, které nabízejí tyto úvěry za podobně výhodných podmínek a navíc i s rychlejším vyřízením a i pro klienty, kteří nemůžou doložit svoje příjmy nebo mají záznam v registrech dlužníků.