Wellness pobyty

Wellness pobytyjsou velmi oblíbené. Když nejste úplně v pohodě, často Vám lékař doporučí, abyste si vyrazili odpočinout na nějaký wellness. Existuje celá řada wellness pobytů a rovněž cílové skupiny se mohou lišit. Pojďme si to trochu specifikovat.

 pobyty wellness


Druhy wellness pobytů


  • Romantické wellness pobyty pro milenecké a manželské páry.Zde ani tak nejde o to si odpočinout, jako maximálně využít čas k mazlení a partnerským radovánkám. Je to důležité, aby si partneři vymezili čas určený jen pro sebe. Jinak hrozí, že to přestane klapat

  • Dámské wellness pro krásu. Víte, jak to chodí. Ženy jsou družné. Jít na kafe nestačí. Co třeba to spojit s wellness víkendem, který nabízí zkrášlovací procedury i lázeňské kúry? Spojit příjemné s ještě příjemnějším Určitě si to milé dámy zaslouží.

  • Wellness pro malé maminky s dětmi.Ne každá mladá maminka se dostane na wellness víkend. Protože ne každá maminka má hlídání dětí. Proto lze v nabídkách wellness pobytů najít i takové, které jsou určeny právě pro maminky s dětmi. Pro děti je připraven speciální program a maminka se může věnovat aktivitám a procedurám, které jsou určeny přímo pro ni.

  • Manažerské wellness. Mnozí si manažerské profese spojují především s obchodními úspěchy, ale jen málokdo vidí, jak je to velmi náročná práce. Koordinovat výrobu, logistiku i komunikaci se zákazníky není nijak snadné. Nemluvě o tom, že manažer nemá osmihodinovou pracovní dobu. Pokud jednou za čas nevypne, hrozí, že se pro samé vyčerpání prostě jednoho dne neprobudí.

  • Seniorské wellness.Starší lidé si dnes rádi užívají a obvykle i to mohou i dovolit. Je určitě prospěšné pečovat tímto způsobem o vlastní zdraví a zpomalovat celkový proces stárnutí. Senioři jezdí nejčastěji odpočívat do lázní.


 mýdlo a olej

Toto je samozřejmě jen krátký výčet. Druhů  wellness pobytů je celá řada. Tento článek by Vás měl určitě motivovat k tomu, abyste si dopřáli konečně svůj vlastní wellness pobyt. Určitě Vám to prospěje.