S námi si užijete příjemnou a pohodlnou cestu


Co byste řekli na dovolenou v Chorvatsku autobusem? Zdá se Vám tento způsob cestování k moři zdlouhavý a nepohodlný? Ale tak tomu nemusí být, pokud využijete naší skvělé dopravy. Naše vysoce kvalitní moderní vozy jsou v perfektním technickém stavu a řídí je opravdoví profesionálové, kteří si vědí rady v každé situaci.

agenturní autobus

Kromě toho jsou naše vozy vybavené vším potřebným pro příjemnou cestu. Od ergonomicky tvarovaných sedadel vybavených bezpečnostními pásy a polohovatelných do několika pohodlných poloh, přes možnost připojení k WIFI či vybavení zásuvkou u každého sedadla pro možnost dobíjení Vaší elektroniky až po základní vybavení sociálním zařízením a možností využití našeho občerstvení. Samozřejmě, že cestu na dovolenou v Chorvatsku autobusem zpříjemníme pouštěním filmu a zastavíme Vám kdykoliv budete potřebovat. Kromě toho, že naše vozy jsou kvalitně a příjemně vybavené a naši řidiči jsou ochotní profesionálové, Vás také jistě potěší naše velká nabídka zastávek a to jak v naší republice, tak také v cílové zemi a to jsme ještě nezmínili naše skvělé a velmi výhodné ceny. Tak co Vy na to? Jak vidíte i dovolená v Chorvatsku autobusem může být skvělým zážitkem už při cestě na ni. Užívejte si už cestu.

dubrovník

Proč se trmácet autem, kde se mačkáte jeden na druhého a minimálně dva lidé musí zůstat prakticky skoro celou noc vzhůru, aby mohli řídit, když se můžete svézt pohodlně a klidně prospat celou noc a být čilí a odpočinutí i po tak dlouhé cestě? Přijďte k nám a rezervujete si svou místenku ještě dnes. Také nezáleží na tom, jestli naše služby využijete pouze k cestě tam nebo i k cestě zpátky. I tento výběr je plně na Vás. Tak už na nic nečekejte a využijte naší skvělé nabídky a pojeďte s námi na Vaši vysněnou dovolenou v Chorvatsku autobusem. Jsme si jisti, že budete spokojeni.