Rychlé peníze na cokoliv


Každému se může stát, že se dostane do finančních problémů. Nemusí jít zrovna hned o exekuci, ale třeba jen o nedostatek peněz pro financování Vašeho podnikání či nedostatek hotovosti na nákup nových strojů a podobně. Je spousta případů, ve kterých se bohužel už nemůžete spoléhat na banku, ať už z důvodu nějakého škraloupu v registru či třeba z důvodu nedostatečného příjmu a podobně. A právě proto jsme tu pro Vás my.
muž s dluhy.png
Naše nebankovní hypotéka bez registru je určena právě Vám. I když její název napovídá, že by mělo jít o úvěr na bydlení, tak se nenechte zmást. Jedinou společnou věcí s úvěrem na bydlení je zástava v podobě nemovitosti, jinak jde o bezúčelový úvěr, který můžete využít prakticky na cokoliv. Jde o skvělý druh úvěru, který je výhodnější náhražkou spotřebitelského či podnikatelského úvěru. Oproti těmto druhům úvěrům poskytovaných běžnými finančními ústavy je o mnoho výhodnější a to v mnoha různých směrech.
euro úspory.jpg

Jak již sám název napovídá, nebankovní hypotéka bez registru znamená, že si Vás nijak nebudeme prověřovat a tudíž nevadí, ani když máte exekuci nebo třeba potřebujete vyplatit nějakou nevýhodnou půjčku či zástavu a podobně. Další velkou výhodou této půjčky je i možnost získání půjčku i v případě nízkých příjmů. Nesmíme zapomínat na jednu z největších výhod, kterou je bezpochyby velmi výhodný úrok.
podpis smlouvy.jpg
Samozřejmě je u nebankovní hypotéky bez registru možnost předčasného splacení bez jakýchkoliv sankcí. Můžete si úvěr vzít dokonce až na třicet let a tím získat velmi výhodné nízké splátky. A tak bychom mohli pokračovat stále dál. Prostě a jednoduše je tento typ úvěru dokonalým řešením Vašich finančních problémů. Jeho vyřízení je velmi jednoduché a to díky vyplnění našeho formuláře. Všechno s Vámi vyřídíme velmi rychle a už do čtyřiadvaceti hodin můžete mít schválenou půjčku.