Kuchyně na míru!

Když se stěhujeme do nového bytu nebo domu, zařizujeme nové bydlení od základu, měli bychom myslet na to, že až polovinu času tráví rodiny v kuchyni nebo jídelně. Dopřejme proto našim ženám, které se starají o naše plná břicha, kuchyň podle jejich představ a požadavků.
Předejdeme povzdychům o tom jak tahle skřínka je moc vysoko, tady jsou police moc blízko u sebe a nevejdou se nám tam hrnce! Vybrat si můžeme z mnoha různých barev a motivů skříněk a pracovní plochy. Důležitý je i výběr kvalitního materiálu, aby nám kuchyň sloužila co nejdéle a nejlépe.
vaření partnerů
Jídelna
Rodina tráví pohromadě nejvíce času u jídla, a proto by měla být jídelna prostorná, příjemná a především co nejblíže kuchyni, nejlepší je když je přímo její součástí ať se nemusí jídlo přenášet. Mít prostornou jídelnu pro rodinné večeře a oslavy je snem každé ženy.
rohová kuchyň
Nejdůležitější místností, při výběru bydlení, domu, bytu, bývá pro ženu rozhodující, právě kuchyň s jídelnou, jídelním stolem. Proto se nebojme investovat do bydlení o pár korun navíc a nechme si vyrobit kuchyň na míru, přímo pro naši rodinu. Správnou firmu vybereme nejlépe dle recenzí a doporučení.
Bydlení má být takové, aby nám a naší rodině vyhovovalo ve všech směrech. Velice oblíbenou službou, jsou kuchyně na „klíč“, stanovíme si cenu, kolik chceme do kuchyně investovat a firma se podle našich možností přizpůsobí a vytvoří návrh. Tak můžeme mít, co chceme i za cenu, kterou si stanovíme!
květiny v jídelně

Nabídky firem:
·         výběr tvaru kuchyňské linky, propočty místnosti
·         sestavení virtuálního návrhu kuchyně i naší jídelny
·         doporučení správného materiálu, který bude odolný
·         nabídka mnoha tvarů, motivů a barev skřínek, polic
·         moderní vzhled a kvalitní pracovní linky, desky
·         dodání správných elektrospotřebičů od lednice až po myčku
·         zabudování spotřebičů přímo do nábytku
·         kalkulace cen a samotná montáž kuchyně