Koupelna snů

Jak sladit vybavení tak, aby její dojem působil harmonicky. Od obkladů na stěnách, přes dlažbu, dekorace, sanitární keramiku až po vodovodní baterie. Ti co jsou domácí kutilové a jsou šikovní, si poradí určitě sami. Když si nevíme rady, je vhodné se obrátit na koupelnová studia, kde nám odborníci rádi poradí, doporučí svoje služby a rovnou nabídnout svoji práci.

koupelna

Provence
–          Francouzský venkov, barvy inspirované přírodou, světlé barvy, krémová, bílá a šedá jsou ty správné. Dřevěný nábytek ve venkovském stylu. Lehce mořené nebo oprýskané dřevo. Podlaha z prken, kamene nebo cihel. Chybět by neměly kvalitní tkaniny, lněné nebo bavlněné, ve světlých odstínech. Dobré jsou i drobné květinové vzory.

Industriální styl
–          Sebevědomí styl plný charakteru a rafinovanosti. Je to styl inspirující se starými průmyslovými provozy v dávno opuštěných továrnách. Vysoké stropy, prosklené plochy, rámové konstrukce, obnažené trubky, staré závěsné lampy a reflektory. Tento industriální styl ale není pro každého.

levandule

Nádech přírody
–          Přírodní materiály, dřevo a jejich nekonečné množství imitací nás nepřestává fascinovat. Vždy na nás v koupelně dýchne pohoda a útulnost. Příjemná atmosféra a místo k odpočinku a relaxaci po náročném dni. Nejdokonalejší je přírodní povrch. Přírodní kresbu dřeva kombinujte s jednoduchou linií předmětů nejlépe v bílé barvě.

luxus

Harmonické plynutí energií
–          Krásný design může tvořit koupelna i v čínském stylu. Koupelna je pro nás důležité místo. Měla by být zdrojem klidu jako v oáze. Optimální zařízení prostoru nám poskytuje nemálo možností jak toho dosáhnout. Vzdušnost a světlo. Přívětivé barvy a harmonická kompozice jednotlivých zařizovacích předmětů. Různé možnosti jak osvětlit prostor mohou působit na naší aktuální potřeby.
Koupelnové koncepty nás mohou inspirovat k hledání našeho vysněného stylu při stavbě či rekonstrukci nové koupelny. 

5/5 - (2 votes)